טיפים לאריזת אור בטיולי סטודנטים

בימים אלה, בעוד מלומדטיולים לחו”ל  יוצאים לכל מקום חופשה דרך אוויר, זה קילומטרים הגיוני וטוב לכל נסיעה קלה. דרכי אוויר רבות החלו לעשות שימוש בצרכים חדשים של ירידה במשקל מינימלית הנפוצה בשבעים וחמישה קילו. מתאים לתיק למטען מועבר. אם המטען חורג מהמגבלה זו, עשויות לחול עלויות נוספות.

הטריק של חברות טיולים רבות הוא לאחוז מתון תוך כדי תכנון החוויה המקדימה ותוך כדי יצירת חזרה אחורה, להתרחק מהרבה מדי מזכרות. אם נרכשות מזכרות כבדות יותר, ייתכן שהמלומד או המלווה יצטרכו לזכור גם חפצי משלוח, בניגוד להעלאת החפצים הללו לטיסת החזרה.

התרגיל של התיק אחד הכי שימושי עובד כראוי במיוחד במסעות סטודנטים של 3-5 ימים. חלק מנתיבי האוויר אפילו מתחילים להעלות הוצאות גדולות יותר עבור התיק הראשי והמטען הנוסף; כמה תשלום נוח ביותר עבור תיקים נוספים.

עודדו את תלמידי המכללה להגביל את רכושם לחתיכה אחת של תיקים עבור החוויה וחפץ נשיאה יחד עם תיק גב, תיק יד או תיק מחשב עבור חפצים שהם ירצו שהכניסה אליהם תהיה פשוטה יותר על הסיפון.

להלן מספר הצעות אריזה שונות שאשמח לאחוז באחוזים של אלה שמגיעים למסעות מלומדים בשנה זו ובשנה הבאה.

בחרו חתיכת תיקים מדהימה: אל תבחרו מזוודה שהיא גדולה מדי. במקום זאת, בחר משהו בגודל בינוני שיש לו גלגלים ועסקה עבור מתג נקי. תיק קל משקל יכול להיות קנבס או ניילון. מטען עור הולך להיות כבד. אם חווית האלגנטיות היא 3 ימים או פחות, סטודנטים יכולים להגיע דרך אמצעים עם רק תיק שמירה ותיק לאחסן מתחת למושב. בדוק עם דרכי הנשימה את מידות החוק לשמירה על המטען כדי להיפטר מעמלת התיקים.

תג מזוודות: במקרה שמעט מזוודות יאבדו, אזור קריאה והתמודדות עם הפנים בכל צ’ק-אין ושמירה על התיק. הקפד להחזיק לפחות אחד חלופי של בגדים ומברשת שיניים בתוך התיק.

הכינו רשימות: רשימת אריזה מועילה בדרך כלל. זה יכול לסייע לנופש המלומד להכרה במה שצריך, בניגוד לכלול חפצים גדולים יותר עם מטרה שכעת כבר לא יהיה בהם שימוש. הפוך את החפצים החיוניים והשימושיים ביותר להגיע לרישום.

בחר בגדים המתאימים לאקלים: בעת האריזה, היו מודעים למזג האוויר או למצבי האקלים במקום החופשה. ארזו בגדים חיוניים (ומעילים) בהתאם. ללבוש חפצים מגושמים יותר יחד עם מעילים במטוס, כדי לאחסן את השטח והמשקל בתיקים. גלגל תחתונים והנעלה פנים אזורית לאזור החנות.

הגבל את ההנעלה ל-2 זוגות: נועלים זוג הנעלה אחד במטוס. ארזו כל זוג נעליים אחר וזה הכל. וודאו שכל זוגות הנעלה נוחים לטיולים.

ארוז פריטי טיפוח גוף בגודל ניסיון: נסה לשמור מראש ולקצור משחת שיניים באורך ניסיון, מי פה, סבון, שמפו וחפצי טיפוח לשיער. זה חוסך שטח במטען והופך את המטען לקל יותר. הכניסו את כל המשקאות למטען עם רוכסן וקחו תיק נוסף לרחצה לחה או מגבת.

תרופות מרשם: תרופות מרשם, במיוחד תרופות לסוכרת עם מזרקים, חייבות להיות בבקבוקי מרשם של בית מרקחת.

משקפי ראייה או עדשות מגע: הקפידו לספק כיסויי משקפיים מגנים, בנוסף לתרסיס וחומר לטיפול. הביאו פשוט מספיק מגעים חד פעמיים (עם אולי אחד גדול יותר) לנסיעות מהירות לאזור האחסון, או כמויות קטנות יותר של מטהר עדשות מגע לאחסון שטח ומשקל במטען.

הצעות אריזה אלו מיועדות לנופש המלומד שיכול להיות חדש בתפיסה של מסע מרחוק. עם זאת, אלה מחזקים את תכנון התוכניות ומחשבות לנסיעות חיוניות לחיסכון במזומן ולהפוך את החלפת המטען לפשוטה יותר.

בתחביב של חיסכון, ביטחון ופשטות של סיור, אל תשכח ללכת מתון במסעות אלגנטיות.